БЕЗКОШТОВНА доставка при сумі замовлення від 690 грн.

Работаем: Понедельник - Пятница с 9:00 до 18:00
My Cart
0грн.
Доставка
Доставляємо щастя. Безкоштовно.

Оплата доставки замовлень продукції “Сила Роду” здійснюється згідно тарифів компанії-перевізника “Нова пошта”.

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії “Нова пошта”.

Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 4 робочих днів, після вичерпання цього терміну відправляється назад.

При оплаті картою на сайті зазначений в замовленні отримувач має показати документ, що засвідчує особу, або штрихкод одержувача у додатку “Нової пошти” (для заказів на суму до 5 000 грн).

Будь ласка, обов’язково перевірте посилку при отриманні у відділенні “Нової пошти”. У разі, якщо ви помітили пошкодження посилки або недостачу будь-яких позицій, ви можете відмовитися від посилки, склавши з представником компанії “Нова пошта” відповідний акт. Один екземпляр, будь ласка, залиште у себе, другий – візьме представник компанії-перевізника.

Замовлення з доставкою через “Нову пошту” приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії “Нова пошта” ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви можете відстежити статус доставки замовлення за допомогою спеціального сервісу “Нової пошти” на сайті компанії.

Якщо ваші плани змінилися, ми зможемо оформити переадресацію посилки з одного відділення “Нової пошти” на інше в межах міста або у відділення іншого міста, дана послуга “Нової пошти” оплачується клієнтом додатково.

Оплата доставки замовлень продукції “Сила Роду” здійснюється згідно тарифів компанії-перевізника “Meest”.

При доставці компанією “Meest” вашу посилку буде відправлено наступного дня після оформлення замовлення. Термін доставки — від 1 до 3 днів.

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії “Meest”. Будь-ласка, зверніть увагу: вибираючи оплату готівкою, ви не зможете скористатися платіжною карткою у відділенні. Оплатити замовлення в такому випадку можливо лише готівкою. Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну відправляється назад. Отримати замовлення може лише людина, вказана у транспортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу.

Будь ласка, обов’язково перевірте посилку при отриманні у присутності представника компанії “Meest”. У разі, якщо ви помітили пошкодження посилки або недостачу будь-яких позицій, ви можете відмовитися від посилки, склавши з представником компанії відповідний акт. Один екземпляр, будь ласка, залиште у себе, другий – візьме представник компанії-перевізника.

Замовлення з доставкою через “Meest” приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії “Meest” ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви маєте можливість прослідкувати місце знаходження вашого замовлення за допомогою спеціального сервісу “Meest”.

Додаткові умови від “Сила Роду” :

  1. При замовленні продукції “Сила Роду” на суму більше ніж 690 гривень за доставку сплачує виробник (для споживача – доставка безкоштовна). Крім того, споживачу додатково надається знижка 5% від суми замовлення.
  2. При замовленні на суму більше 1000 гривень споживачу додатково надається знижка 10% від суми замовлення, а також безкоштовна доставка.
  3. При другому та наступному замовленнях безкоштовна доставка зберігається (при умові розміру суми замовлення з урахуванням знижки більше ніж 690 грн), а також зберігається знижка 10% від суми замовлення.